У Франції гірськолижні витяги не відкриють у лютому, але курорти працюватимуть

Вівторок, 2 лютого 2021, 08:09

Гірськолижні витяги у Франції будуть закриті в лютому, але самі курорти будуть доступні для відпочивальників.

Про це заявив державний секретар з туризму Жан-Батіст Лемуан, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Le Figaro.

Лемуан пояснив, що "на сьогодні немає обмежень" на відвідування гірськолижних курортів, особливо під час лютневих шкільних канікул, які починаються в суботу.

Якщо заняття гірськолижним спортом ускладнені через закриття підйомників, можливі інші заняття, такі як ходьба на снігоступах, катання на санях або бігових лижах.

"Ми знаходимося в постійному щоденному і щотижневому управлінні, і саме цифри з розвитку епідемії визначатимуть подальші дії", - додав він.

"Розвиток епідемічної ситуації не дозволяє нам на даному етапі знову відкрити підйомники", - пояснили в оточенні прем'єр-міністра Жана Кастекса після його зустрічі з представниками гірськолижних курортів.

В уряді також зазначили, що в інших європейських країнах "немає тенденції до загального відкриття" гірськолижних курортів.

Напередодні у Франції сезонні працівники заблокували дорогу з вимогою відкрити лижні курорти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"