Президент Чехії буде використовувати інвалідний візок на публічних заходах

Понеділок, 12 квітня 2021, 15:29

Президент Чехії Мілош Земан заявив, що хоче в майбутньому використовувати інвалідне крісло на публічних заходах.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на DPA.

"Я не бачу в цьому нічого поганого", - сказав 76-річний глава держави.

Земан сказав, що стан його ніг "незадовільний" через прогресуюче захворювання - невропатію. Але сказав, що не здається і продовжить практикувати ходьбу за допомогою тростини.

Земан минулої середи сидячи прийняв присягу у нового міністра охорони здоров'я Петера Аренбергера. Це призвело до припущень про його незадовільний стан здоров'я.

Два роки тому Земан заявив про намір відмовитися від куріння. Як президент, Земан виконує в основному представницькі функції, але він вважається однією з найбільш важливих осіб, які формують громадську думку в країні.

Раніше стало відомо, що у Чехії буде звільнений з посади глава МЗС Томаш Петршичек, його відставки раніше домагався Земан.

На відміну від Земана, Петршичек висловився проти можливого імпорту російської вакцини від коронавірусу і проти участі російських компаній в розширенні АЕС Дуковани.

Його місце може зайняти колишній міністр закордонних справ Любомир Заоралек.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".

Більше підтримки для України: чого чекають від своїх урядів громадяни європейських країн

Чи готові західні лідери посилити дипломатію не самими лише санкціями, а й військовою підтримкою в разі найгіршого сценарію?