У Португалії вперше з серпня немає померлих від коронавірусу

Понеділок, 26 квітня 2021, 18:49

За даними Головного управління охорони здоров'я, в Португалії за останню добу не зареєстровано жодного смертельного випадку, пов’язаного з COVID-19.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на O Minho.

Вдруге від початку пандемії у Португалії не зареєстрували жодного померлого від коронавірусу. Перший такий день був 3 серпня минулого року.

Португалія продовжує послаблювати коронавірусні обмеження

За останні 24 години було підтверджено 196 випадків інфекції, 326 людей одужали.

Станом на 26 квітня органи охорони здоров’я Португалії виявили 834 638 випадків інфікування та 16 965 смертей у зв’язку з коронавірусом. 793 011 осіб одужали.

Близько 20% з 10 мільйонів населення країни вакциновані однією дозою вакцини проти COVID-19 і 7% - двома дозами. Понад 90% людей у віці 80 років і старші, група з найбільшою кількістю зафіксованих смертей, були вакциновані хоча б однієї дозою.

Португалія, яка ввела локдаун в січні, почала знімати обмеження в березні і з тих пір знову відкрила деякі школи, тераси ресторанів і кафе, музеї і перукарні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.