Одна із німецьких земель видворила на Великдень сотні туристів через COVID-обмеження

Понеділок, 5 квітня 2021, 12:22

Сотні людей, що відвідали німецьку федеральну землю Мекленбург-Передня Померанія в великодні вихідні, були змушені покинути її територію після того, як вони не представили поважну причину свого перебування.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на DPA.

Північна федеральна земля, відома своїм узбережжям Балтійського моря, є популярним туристичним напрямком, особливо серед одноденних мандрівників.

В цілому 343 людини на 189 автомобілях були вислані з Мекленбург-Передня Померанія в Страсну п'ятницю, а 193 людини попросили виїхати в суботу після того, як поліцейські перевірили 91 автомобіль в районі озера Мекленбург.

"В цілому люди, яким відмовили, поводилися доброзичливо. Всього було перевірено 790 автомобілів", - розповіли в поліції.

Поліція також закликала "всіх громадян дотримуватися чинних правил щодо коронавірусу в Мекленбурзі-Передній Померанії і, зокрема, існуючих обмежень і правил гігієни".

Туризм, навіть у вигляді одноденної поїздки, заборонений в Мекленбург-Передня Померанія в рамках обмежень, пов'язаних з пандемією. Дозволені тільки відвідування найближчих родичів, таких як батьки і діти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.