В Білорусі заблокували незалежний портал TUT.by, до співробітників прийшли з обшуками

Вівторок, 18 травня 2021, 12:34

У Білорусі заблокували один із найбільших незалежних інформаційних ресурсів TUT.by.

Про це повідомляє "Європейська правда".

За інформацією міністерства інформації країни, сайт заблоковано на підставі повідомлення Генеральної прокуратури.

Соратниці Тихановської, вже ув’язненій у Білорусі, загрожує до 12 років за ґратами

"Генеральна прокуратура встановила численні факти порушень Закону про ЗМІ в частині розміщення забороненої інформації в ряді публікацій на інтернет-ресурсі TUT.by. В цих матеріалах міститься інформація від імені незареєстрованого фонду BYSOL. Відповідно до статті 38 Закону про ЗМІ в засобах масової інформації, на інтернет-ресурсах заборонено поширення інформації від імені організацій, які не пройшли в установленому порядку державну реєстрацію", - йдеться у повідомленні.

Сайт недоступний також з території інших країн. Водночас у нього з’явилося дзеркало.

Як повідомляється на порталі, у вівторок відразу кілька редакторів TUT.BY повідомили, що до них прийшли співробітники Департаменту фінансових розслідувань Комітету державного контролю. Окрім того, силовики прийшли і в офіс TUT.BY і Hoster.by.

Пізніше Комітет державного контролю повідомив, що стосовно посадових осіб ТОВ "ТУТ БАЙ МЕДІА" порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 243 Кримінального кодексу (ухилення від сплати сум податків, зборів в особливо великому розмірі).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.