Міністерка фінансів Естонії тимчасово передасть обов'язки міністру юстиції через народження дитини

Субота, 8 травня 2021, 12:46

Міністерка фінансів Естонії Кейт Пентус-Розіманнус повідомила, що через народження дитини в кінці літа тимчасово передасть свої обов'язки міністру юстиції.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ERR.

Міністерка розповіла, що чекає народження дитини в кінці літа і перший час після цього перебуватиме у відпустці. 

"Я продовжу працювати у звичайному режимі, доки це буде дозволяти наш новий член родини. Після пологів на деякий час до мого повернення, як передбачено офіційною процедурою, мене замінить міністр юстиції Маріс Лаурі", - повідомила Кейт Пентус-Розіманнус.

Міністерці 45 років, вона представляє "Партію реформ". Свою посаду в уряді Каї Каллас вона обіймає з 26 січня 2021 року.

Нагадаємо, у лютому в Британії спеціально внесли зміни в закон, щоб генеральний прокурор Суелле Браверман могла піти в декретну відпустку без необхідності залишати свою посаду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"