Додон привітав Санду із перемогою на виборах у Молдові словами про "захоплену державу"

Понеділок, 12 липня 2021, 13:01

Лідер Партії соціалістів Молдови (ПСРМ) Ігор Додон своєрідно привітав партію "Дія і солідарність" (PAS) і президентку Майю Санду з перемогою на парламентських виборах.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Newsmaker.

"Я хочу привітати PAS і пані президента Майю Санду з отриманим результатом. Відсьогодні їм належить повна влада - і апарат президента, і парламент, і уряд, і Конституційний суд. Тепер у нас свого роду захоплена держава, але з іншої точки зору", - сказав Додон.

Він зазначив, що ПСРМ переходить в опозицію. "Ми будемо в опозиції, відповідальною, добре підготовленою, професійною", - сказав Додон.

За його словами, ПСРМ не бачить нічого дивного в тому, що на виборах перемогла опозиція. "Це демократія, коли змінюється влада, і опозиція стає біля керма влади. Ми нічого не бачимо в цьому дивного, народ захотів змін", - сказав він.

Блок ПСРМ-ПКРМ посів друге місце на виборах, отримавши 27,23% голосів виборців і 32 мандати у парламенті.

На дострокових парламентських виборах у Молдові партія "Дія і солідарність" набрала 52,53% голосів виборців і отримала 63 мандати зі 101, тобто конституційну більшість.

Про вибори у Молдові та їх значення для України – читайте у статті "Монобільшість без Зеленського: що змінять для України вибори у Молдові".  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.