Глава МОЗ Литви допустив обов’язкову вакцинацію для деяких категорій

Понеділок, 26 липня 2021, 13:35

Міністр охорони здоров’я Литви Арунас Дулкіс допустив можливість обов’язкової вакцинації для деяких категорій працівників з осені.  

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на LRT.

"Йдеться про медиків, працівників сфери догляду і схожі професії", - зазначив Арунас Дулкіс. 

Читайте також
У Греції допускають розширення обов'язкової вакцинації на вчителів і "критичні" сфери

Він розповів також, що з осені держава напевно перестане сплачувати за обов’язкове тестування на коронавірус невакцинованих працівників у тих сферах, де вимагається регулярно здавати тест - якщо люди не бажають вакцинуватися, за тести платити доведеться самим працівникам або їхнім роботодавцям. 

З понеділка 26 квітня регулярне тестування на коронавірус стало обов’язковим для невакцинованих і таких, що не хворіли на коронавірус, водіїв пасажирських рейсів та дальнобійників, працівників сфери культури і розваг, готельно-ресторанної сфери. 

Також це стосується військовослужбовців, працівників держустанов та людей, які працюють з нелегальними мігрантами. 

Тести потрібно буде здавати раз на 7-10 днів безоплатно. У разі відмови від регулярного тестування працівників можуть тимчасово відсторонити від роботи без виплати зарплатні до проведення тесту. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Шантаж мігрантами: чи омине Україну гібридна атака Лукашенка

Міграційна криза на кордонах ЄС не слабшає. Хоча Лукашенку вдалося внести розкол у ЄС, Білорусь ризикує перетворитися на відстійник мігрантів.

Baltic Pipe: як Польща долає газову залежність від Росії

Мета Baltic Pipe — зменшити залежність Центральної Європи від Росії. Якщо все піде за планом, норвезький газ почне надходити до Польщі вже у жовтні 2022 року.

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...