Берлін заборонив 12 запланованих акцій протесту проти карантину

П'ятниця, 30 липня 2021, 15:08

Німецька поліція заборонила кілька демонстрацій, зареєстрованих на суботу та неділю, через сумніви в дотриманні санітарних заходів.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Euractiv.

Протести під гаслами: "Відновлення наших основних прав" і "Рік свободи і миру - життя після пандемії" отримали повідомлення про те, що їхні прохання про демонстрацію були відхилені.

Заборона була заснована на тому, що учасники послідовно відмовлялися дотримуватися коронавірусних обмежень, включаючи стандарти гігієни, і зберігати дистанцію від інших учасників протесту.

Учасники також прямо заявили, що відмовляться носити маски під час протесту, оскільки це повинно було бути "знаком і заявленою метою" протестів.

У своїй заяві поліція також вказала на обмежену готовність організаторів вирішувати ці проблеми.

У Берліні, ймовірно, буде посилена охорона правопорядку для запобігання незаконних протестів, особливо 1 серпня, коли члени руху Querdenker, що виступає проти карантину, планують об'єднатися в Берліні.

Раніше повідомлялося, що Німеччина з 31 липня посилить вимоги до всіх прибулих з-за кордону мандрівників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах. 

Злочини навколо Земана: як оточення президента обманювало Чехію

Найближче оточення президента Земана готується до кримінальних звинувачень і, можливо, вже почало термінову евакуацію до РФ.

Від проривів до відкатів: що відбувається із виконанням Угоди про асоціацію

Понад чверть зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію, Україною виконано повністю. Однак щодо ще однієї чверті завдань робота навіть не розпочиналася.