Медпрацівники в Італії подали позов проти обов'язкової вакцинації

Неділя, 4 липня 2021, 16:01

Триста медичних працівників в Італії подали судовий з метою оскарження вимоги про обов'язкову вакцинацію проти коронавірусу.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на The Local.

Справа, порушена медиками з усієї північної Італії, буде розглядатися 14 липня. "Це не битва антивакцинаторів, а демократична битва. Ми змушуємо людей ризикувати під загрозою, що їм більше не дозволять займатися своєю професією", - сказав конституційний юрист Даніеле Гранара, який допоміг побудувати справу. 

Також Гранара захищає десятки вихователів, яких відсторонили від роботи за відмову від вакцинації.

У квітні Італія прийняла закон, який зобов'язував усіх, хто працює на державних або приватних посадах у галузі охорони здоров'я, в тому числі в аптеках та лікарських кабінетах, робити щеплення проти Covid-19 або їх відстороняли від роботи без збереження заробітної плати, якщо їх роботодавець не може призначити їх на іншу посаду.

За останніми офіційними даними, 45 750 з 1,9 мільйона медичних працівників ще не отримали жодної дози вакцини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.