Прем'єра Люксембургу госпіталізували з коронавірусом

Понеділок, 5 липня 2021, 08:27

Прем'єр-міністр Люксембурга Ксав'є Беттель потрапив до лікарні на обстеження через тиждень після позитивного тесту на коронавірус.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на DPA.

Уряд в неділю заявив, що Беттеля помістили в лікарню "як запобіжний захід". Що спонукало до госпіталізації, не повідомляється.

Очікується, що Беттель залишатиметься в лікарні протягом доби для спостереження і будуть проведені "подальші тести та обстеження".

48-річний Беттель здав позитивний тест на коронавірус тиждень тому після саміту ЄС у Брюсселі.

За словами його речника, спочатку у глави уряду були лише легкі симптоми, такі як лихоманка та головний біль, і він хотів продовжувати свою роботу вдома. Було заплановано десять днів карантину.

На саміті Беттель контактував з багатьма іншими європейськими лідерами. У травні він отримав першу дозу вакцини AstraZeneca.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.