Литва відхилила всі розглянуті клопотання про притулок від нелегалів з території Білорусі

П'ятниця, 13 серпня 2021, 17:28

До Міграційної служби Литви надійшло близько 1,5 тисячі заяв про надання притулку прибулим в Литву нелегальним мігрантам, всі розглянуті на цей момент клопотання відхилені.

Про це заявила директор відомства Евеліна Гудзінскайте, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство BNS.

 "На сьогодні у процедурах щодо притулку, які проводить департамент міграції, зареєстровано 1,5 тисячі прохань від нелегальних мігрантів, які прибули з Білорусі. 200 рішень, вже остаточних, ухвалили. Поки що жодне рішення не було на їхню користь, тобто не ухвалено жодного рішення про надання притулку", - зазначила Гудзінскайте.

За її словами, близько третини мігрантів оскаржили рішення, а 160 рішень набули чинності.

Вона додала, що з мігрантами триває робота, їх інформують про альтернативи та про можливість повернутися додому добровільно.

Раніше Литва повідомила про перший випадок добровільного повернення до своєї країни мігранта, що нелегально прибув з території Білорусі.

Читайте також: Кров на кордоні: як Лукашенко підвищує ставки у шантажі ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Литва проти Китаю: як маленька країна Балтії кидає виклик азійській наддержаві

Більше, аніж будь-яка інша європейська країна, у конфлікт із Китаєм втягнулася маленька Литва. Чому Вільнюс зважився на протистояння та які наслідки це матиме?

Війна регуляторів: чому Україна втратила баланс між захистом ринку та споживача

Як знайти баланс між інтересами споживача і захистом нацвиробника? Для ЄС це питання давно вирішене. Але для України це – нерозв'язна проблема.

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.