У МЗС нагадали, що кожна країна ЄС сама визначатиме, чи визнавати COVID-сертифікати України

Четвер, 19 серпня 2021, 14:41

Рішення Європейської комісії щодо визнання українських COVID-сертифікатів не має зобов’язуючого характеру для країн-членів ЄС.

Як повідомляє "Європейська правда", про це у своїй заяві нагадало МЗС України.

"Питання, кого і на яких умовах впускати, залишається виключно в компетенції самих держав-членів ЄС", - зазначили в міністерстві.

Попри це, рішення Єврокомісії відчутно спростить подорожі українських громадян до держав-членів Євросоюзу. Після цієї рекомендації окремі країни ЄС зможуть ухвалити власні рішення про визнання українських цифрових свідоцтв.

Щоб уникнути неприємних ситуацій на кордоні, МЗС рекомендує перевіряти актуальний режим в’їзду та транзиту на інтерактивній онлайн-мапі http://tripadvisor.mfa.gov.ua.

Зазначимо, що країни ЄС загалом дослухаються до рекомендацій Брюсселя.

Нагадаємо, Європейський Союз офіційно визнав, що українські COVID-сертифікати в додатку "Дія" відповідають європейським.

COVID-сертифікати, видані Україною, будуть прийматися для поїздок в країни ЄС з 20 серпня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.