Кулеба розповів, як планують далі працювати з декларацією Кримської платформи

Четвер, 26 серпня 2021, 12:10

Після першого саміту Кримської платформи Україна спробує залучити на підтримку декларації більше країн, а також буде ініціювати конкретні заходи на її основі.

Як повідомляє "Європейська правда", про це на брифінгу розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. 

"Документ залишається відкритим до приєднання, тому ми будемо працювати над розширенням участі у ньому. А також ми будемо розширювати зобов’язання, які взяли на себе країни в цьому документі, в конкретні дії, заходи та ініціативи", - сказав Дмитро Кулеба.

Він зазначив, що саміт - "це не кінець, це початок великої роботи" за п’ятьма пріоритетними напрямками: політика невизнання протиправної анексії Криму, протидія порушенням прав людини, гарантування безпеки і свободи судноплавства та подолання економічних та екологічних наслідків окупації.

Дмитро Кулеба нагадав, що декларацію Кримської платформи підтримали всі держави-учасниці саміту, ЄС в цілому і всі держави-члени НАТО.

"Ця декларація - найсильніший документ щодо Криму, ухвалений на міжнародному рівні з 2014 року", - зазначив він.

Читайте також: Шлях до деокупації: текст рішення, яке ухвалив саміт Кримської платформи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.