У Молдові через канцерогенний компонент з продажу вилучили пів мільйона пачок морозива 

Понеділок, 9 серпня 2021, 15:29

У Молдові з магазинів вилучили понад 500 тисяч пачок морозива Bounty, Snickers і Twix через перевищення в них дозволеного рівня оксиду етилену, який може викликати рак. 

Про це 9 серпня повідомило Національне агентство з безпеки харчових продуктів (ANSA), пише "Європейська правда" з посиланням на NewsMaker.

ANSA почало перевірку після того, як 19 липня в ЄС повідомили про наявність в морозиві Bounty, Snickers і Twix оксиду етилену, що перевищує допустиму норму.

Читайте також
Німеччина - найбільший виробник морозива в ЄС, Франція - найбільший експортер

Деякі партії цього морозива потрапили і на полиці молдовських магазинів.

В ході перевірки ANSA з'ясувало, що морозиво Bounty, Snickers і Twix імпортували три компанії. Це допомогло встановити, в які магазини потрапили партії цього морозива.

Таким чином ANSA вилучило понад майже 510 тисяч пачок і пакетів морозива Bounty, Snickers і Twix.

Відкликані партії морозива повернуть в країну виробництва.

Оксид етилену широко використовується для стерилізації харчових продуктів. Він потрапляє в продукт через сировину або добавку, які стерилізують, щоб уникнути ризику зараження сальмонелою. Тривале вживання оксиду етилену може викликати рак.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.