Королю Нідерландів сказали не закривати маєток для публіки, щоб зберегти фінансування

П'ятниця, 10 вересня 2021, 13:18

Король Нідерландів Віллем-Александр повинен пожертвувати приватним полюванням, щоб зберегти державне фінансування.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Times.

Королю Віллему-Александру сказали, що він повинен тримати королівський маєток відкритим для публіки протягом всього року, якщо він хоче зберегти мільйони у вигляді субсидій на його утримання.

Король закриває величезний маєток Хет-Лоо, яке також є заповідником, "на три місяці в році з причин свого приватного життя", що широко розглядається як умовне позначення здійснення його королівських прав на полювання там.

Уряд вирішив, що, якщо він продовжить закривати маєток площею 6400 гектарів з 15 вересня по 25 грудня, він втратить субсидії на загальну суму 4,7 мільйона євро кожні п'ять років.

"Природні зони повинні бути відкриті не менше 358 днів на рік", - сказала депутатам міністр сільського господарства Карола Схоутен.

У нових правилах для періоду субсидій з 2022 з 2027 рік йдеться, що король може закрити для усамітнення максимум один гектар лісу, а не майже 5 га як зараз.

Маєток недалеко від Апелдорна є найбільшим в країні. Він включає парк навколо замку Хет-Лоо, популярне село Хуг-Серен і ліс, де живуть благородні олені і кабани.

Щорічне закриття для королівського полювання непопулярне серед місцевих жителів і викликало протести активістів, які виступають проти полювання. Король назвав полювання в маєток "управлінням фауною", але припустив, що він буде дотримуватися нові умови субсидії.

Маєток було передано громадськості в 1959 році королевою Вільгельміною, прабабусею короля, за умови, що у монарха збережуться такі привілеї, як полювання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.