Німецькі кліматичні активісти, що голодують перед виборами, висунули новий ультиматум

Понеділок, 20 вересня 2021, 12:46

Кліматичні активісти, які три тижні тому оголосили голодування в урядовому кварталі, вимагають зустрічі з топ-кандидатами на посаду канцлера Німеччини і погрожують відмовитись навіть від води. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Spiegel.

Частина групи заявили, що чекають від лідерки "Зелених" Анналени Бербок, Арміна Лашета з ХДС та Олафа Шольца з СПД згоди на зустріч до четверга, а інакше відмовляться також від рідин.

Решта вирішили не переходити до радикальнішого голодування. 

Нагадаємо, шестеро кліматичних активістів почали безстрокове голодування 30 серпня перед будівлею парламенту Німеччини.

Вони заявили, що їхнє голодування триватиме доти, доки провідні кандидати, які балотуються на заміну канцлера Ангели Меркель, не погодяться обговорити з ними кліматичну кризу. Активісти також закликали до створення громадської ради, щоб дати політикам список заходів, які необхідно негайно прийняти для захисту клімату.

Двоє голодувальників вже потребували медичної допомоги

Всі три кандидати в канцлери закликали учасників голодування припинити протест і заявляли, що готові до закритих зустрічей із ними після виборів 26 вересня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.