Хворий на пневмонію глава Європарламенту продовжить лікування в Італії

Середа, 22 вересня 2021, 14:49

Президент Європарламенту Давід Сассолі, госпіталізований у Страсбурзі з пневмонією, почувається краще, але продовжить своє лікування в Італії.

Про це Сасоллі розповів у своєму Twitter, повідомляє "Європейська правда".

"Спасибі за всі ваші теплі побажання. Я почуваюся краще, і вчора лікарі цивільного госпіталю в Страсбурзі дозволили мені повернутися в Італію, щоб продовжити лікування від пневмонії.

Читайте також
Президента Європарламенту госпіталізували з пневмонією

Хочу подякувати медичному колективу, який дбав про мене з увагою і професіоналізмом", - написав глава Європейського парламенту.

Давіда Сассолі доставили в середу, 15 вересня, у Страсбурзький госпіталь після того, як у нього піднялась температура. Сассолі здав тест на коронавірус, результат був негативним. Медики діагностували у нього пневмонію.

Сассолі, італійський соціал-демократ, став президентом Європарламенту в 2019 році.  Очікується, що він піде у відставку після закінчення його повноважень у січні, хоча, як вважають, він прагне другого терміну. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.