У Хорватії поліція ідентифікувала загадкову жінку, знайдену на острові із втратою пам'яті

Середа, 22 вересня 2021, 16:42

У середу хорватська поліція заявила, що вона зуміла встановити особу жінки, яка була знайдена в віддаленому районі на острові Крк без спроможності згадати, ким вона є і звідки приїхала.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство АР.

Поліція опізнала жінку як 57-річну Даніелу Адамцову зі Словаччини. Її особу зуміли встановити ​​після отримання численних підказок з Хорватії і з-за кордону.

Читайте також
У Німеччині в один день загадково померли співробітники кур’єрської компанії

Хорватські ЗМІ повідомили, що інформація, яка розкриває її особистість, надійшла зі Сполучених Штатів, де вона жила до 2015 року, перш ніж переїхати в Ірландію.

Жінка була успішним дизайнером ювелірних виробів, але згодом стала бездомною.

Жінку виявили ​​12 вересня на острові Крк. Вона сиділа на скелі недалеко від моря у віддаленій частині острова, населеному ведмедями.

Хорватські ЗМІ повідомили, що жінка спілкувалася англійською мовою, але не могла назвати своє ім'я. У неї не було при собі документів, що засвідчують особу, чи мобільного телефону.

Поліція опублікувала фотографію, на якій зображена білява жінка з блакитними очима і закривавленим обличчям.

Хорватські рятувальні служби заявили, що жінка ночувала на березі моря і була знайдена "виснаженою, з легкими пораненнями і дезорієнтованою".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.