У Португалії з 1 жовтня скасують майже всі коронавірусні обмеження

П'ятниця, 24 вересня 2021, 08:58

У Португалії з 1 жовтня скасують майже всі коронавірусні обмеження, зокрема, дозволять відвідувати без COVID-сертифікатів ресторани і масові заходи.

Про це заявив прем'єр-міністр Антоніу Кошта, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Publico.

Сертифікати більше не будуть потрібні не тільки для ресторанів, але також в готелях і для групових занять у спортзалах.

Бари і клуби зможуть відкритися з 1 жовтня, працюючи при пред'явленні цифрового сертифіката або негативного тесту на COVID-19, а в ресторанах більше не буде обмеження на максимальну кількість людей за столом.

Сертифікат залишиться обов'язковим для подорожей повітрям або морем, для відвідування будинків престарілих або лікарень, а також для великих культурних, спортивних або розважальних заходів.

Що стосується використання масок, їх носіння залишиться обов'язковим в громадському транспорті, в лікарнях, на великих комерційних площах, а також в концертних залах або на таких заходах, як конгреси і аналогічні заходи, коли неможливо підтримувати дистанцію два метри між людьми.

Маски не будуть обов'язковими на вулицях, на відкритих просторах шкіл і на дитячих майданчиках.

У Португалії повну вакцинацію від коронавірусу пройшли понад 83% населення, що є одним з найвищих показників у світі.

Раніше повідомлялося, що прямі наслідки пандемії коронавірусу в Португалії до кінця липня для державних рахунків склали 4,133 мільярда євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах. 

Злочини навколо Земана: як оточення президента обманювало Чехію

Найближче оточення президента Земана готується до кримінальних звинувачень і, можливо, вже почало термінову евакуацію до РФ.

Від проривів до відкатів: що відбувається із виконанням Угоди про асоціацію

Понад чверть зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію, Україною виконано повністю. Однак щодо ще однієї чверті завдань робота навіть не розпочиналася.