Росія найбільше зацікавлена у перемозі СДПН на виборах у Німеччині - політолог

П'ятниця, 24 вересня 2021, 10:34

Росія найбільше зацікавлена у перемозі на виборах у Німеччині Соціал-демократичної партії, яка зараз лідерує в опитуваннях громадської думки.

Про це в інтерв'ю "Європейській правді" сказав німецький політолог, професор Єнського університету Андре Гертель.

"Найбільше вони зацікавлені в перемозі соціал-демократів, тому що вони знають, що у соціал-демократів є ще традиція "східної політики". Це означає більш м'який підхід до Росії, особливо в порівнянні з Меркель. Соціал-демократи дуже скептично ставляться до санкцій проти Росії", - сказав він.

За його словами, росіяни в цілому зацікавлені в дестабілізації Німеччини і тому традиційно підтримують крайню праву "Альтернативу для Німеччини" і "Ліву" партію.

"Тому що вони знають, що у них там є друзі і, наприклад, прихильники анексії Криму. Якщо ці партії отримають хороші результати на виборах, то формувати уряд буде набагато важче", - додав політолог.

Нагадаємо, останні опитування демонструють повільне зростання підтримки консервативного блоку Ангели Меркель, хоча він як і раніше відстає від соціал-демократів (СДПН).

Різниця між двома політичними силами скоротилась удвічі у порівнянні з тим, що було два тижні тому.

Читайте також: "Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.