Європейські авіакомпанії зобов’язалися повертати гроші за скасовані рейси протягом 7 днів

П'ятниця, 1 жовтня 2021, 12:21

Шістнадцять європейських авіакомпаній погодилися повністю відшкодовувати пасажирам ціну квитка протягом семи днів у разі скасування рейсів.

Як повідомляє "Європейська правда", відповідна заява розміщена на сайті Єврокомісії.

Після переговорів з Комісією авіакомпанії взяли на себе зобов'язання повертати кошти протягом семи днів, як того вимагає законодавство ЄС, та більш чітко інформувати пасажирів про їхні права у разі скасування рейсу.

До діалогу з Єврокомісією були залучені провідні європейські авіакомпанії, в тому числі найбільші лоукостери - Aegean Airlines, Air France, Alitalia, Austrian Airlines, British Airways, Brussels Airlines, Easyjet, Eurowings, Iberia, KLM, Lufthansa, Norwegian, Ryanair, TAP, Vueling and Wizz Air.

Авіакомпанії погодилися, що пасажирам можна буде видавати ваучери, тільки якщо вони чітко обирають їх.

Більшість авіакомпаній також погодилися, що невикористані ваучери, які приймали пасажири на ранніх стадіях пандемії, можна повернути у грошах, якщо цього бажає пасажир.

Пасажири, які забронювали рейс через посередника і мають труднощі з відшкодуванням від посередника, можуть звернутися до авіакомпанії та попросити повернути гроші безпосередньо.

Очікується, що авіакомпанії повідомлять пасажирів про цю можливість та будь-які умови для запиту прямого відшкодування на своїх сайтах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Безвіз у червоній зоні: як нова хвиля епідемії змінить правила в'їзду в ЄС для українців

Чи довго ЄС зберігатиме для українців вільну дію безвізового режиму? Є шанс сподіватися на його збереження принаймні для вакцинованих.

"Опозиція атакує разом із Путіним": як міграційна криза поглибила протистояння у Польщі

Міграційна криза, спричинена спробою Лукашенка шантажувати ЄС, вже суттєво поглибила політичне протистояння у Польщі.

Подвійний удар по Земану: які наслідки для України матиме зміна влади у Чехії

Тиждень, що минув від парламентських виборів, повністю змінив політичні  розклади у Чехії. А можливість дострокових президентських виборів стала більш ніж реальною.