Румунія попросила в ЄС термінової допомоги у боротьбі з COVID 

П'ятниця, 15 жовтня 2021, 19:17

Румунія активувала механізм цивільного захисту ЄС, який надає допомогу в надзвичайних ситуаціях, і попросила надати дози препаратів з моноклональними антитілами для лікування 40 тисяч пацієнтів з COVID-19.

Про це оголосило міністерство охорони здоров'я Румунії у п’ятницю, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Politico.

Запит з Бухареста надійшов після телефонного дзвінка між міністром охорони здоров'я Аттілою Ксеке і єврокомісаром з питань охорони здоров'я Стеллою Кіріакідес в четвер. 

За словами міністра, ряд країн пообіцяли надати допомогу.

Моноклональні антитіла імітують природний захист організму і, як вважається, знижують смертність від COVID-19 при своєчасному введенні пацієнтам.

Румунія - друга країна ЄС з найменшою кількістю щеплень від коронавірусу: тільки 33% її населення отримали хоча б одну дозу вакцини. 

Румунія також бореться зі своєю найгіршою хвилею коронавірусу, з більш ніж 700 нових хворих щодня на один мільйон осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

"Очищення" Австрії: як корупційний скандал змінив уряд та партію влади

Наймолодший канцлер в історії Австрії остаточно йде з політики. Слідом за ним посад позбулися й близькі до нього міністри.

Польща сперечається за родинні цінності: чому створення Інституту сім'ї розкололо суспільство

Польська влада хоче створити інститут, що опікуватиметься питаннями родини. Чому цей крок ще більше посилює розкол у суспільстві?

Небезпечний Китай: як Україні мінімізувати ризики у співпраці зі "стратегічним партнером"

Недружні дії та погрози Пекіна дозволяють поставити під сумнів стратегічність українсько-китайського партнерства. Що в такій ситуації робити Києву?