У Варшаві відкрили кругове перехрестя на честь Вільної Білорусі

Субота, 16 жовтня 2021, 11:13

У варшавському районі Урсинув відкрили кругове перехрестя Вільної Білорусі. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Польське радіо".

Таке рішення ухвалили депутати міської ради у відповідь на звернення фонду "Центр білоруської солідарності" та Ініціативи Вільна Білорусь, а також партії Польща 2050.

Кругове перехрестя Вільної Білорусі розташоване на перехресті вулиці Пулавської з Алеєю легіонів Пілсудського, яка веде в напрямку білоруського Берестя. 

"Варшава – це місто непокірне, яке багато разів у своїй історії боролося за свободу та гідність своїх мешканців. Тому Варшава повинна вшанувати стремління наших білоруських друзів, які борються за право жити у вільній державі", - йдеться у рішенні про відкриття кругового перехрестя Вільної Білорусі у Варшаві.

У серпні 2020 року у Білорусі відбулися президентські вибори, в яких, за офіційними даними, переміг Олександр Лукашенко. Держави Заходу та Україна не визнали результат виборів. 

Сфальсифіковані вибори та насильство силових структур стосовно білорусів, які виступили проти офіційних результатів, призвели до вибуху найбільших в історії сучасної Білорусі протестів.

Читайте також: Примус до інтеграції: які наслідки матиме угода Лукашенка з Путіним

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?

Меркель не лише з Путіним: де канцлерка опиралася диктаторам, а де йшла на поступки

Якими були взаємини Ангели Меркель з диктаторами сучасності? ЄвроПравда публікує у скороченому вигляді один з розділів нової біографії канцлерки.