У Британії слідкують за поширенням нової мутації штаму коронавіруса "Дельта"

Вівторок, 19 жовтня 2021, 16:28

Британська влада заявила, що уважно стежить за новою мутацією штаму коронавірусу "Дельта", який викликає зростання кількості інфекцій.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BBC.

"Дельта" є домінуючим штамом у Британії, але останні офіційні дані показують, що 6% випадків Covid, які були генетично секвентовані, відносяться до нового типу AY.4.2, який деякі називають "Дельта Плюс". Він містить мутації, які можуть дати вірусу переваги у виживанні.

В даний час проводяться тестування, щоб зрозуміти, наскільки велику небезпеку він може представляти. Експерти кажуть, що він навряд чи отримає широке поширення і проти нього діятимуть наявні вакцини.

Оригінальна "Дельта" була класифікована як варіант, що викликає заклопотаність у Британії в травні 2021 року, після того, як обігнала варіант "Альфа". У липні 2021 року експерти виявили AY.4.2.

З того часу це відгалуження "Дельти" повільно збільшувалася. Він містить кілька нових мутацій, що впливають на спайковий білок, який вірус використовує для проникнення в клітини організму.

Поки немає ніяких вказівок на те, що в результаті цих змін він став значно швидше пощирюватися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

"Очищення" Австрії: як корупційний скандал змінив уряд та партію влади

Наймолодший канцлер в історії Австрії остаточно йде з політики. Слідом за ним посад позбулися й близькі до нього міністри.

Польща сперечається за родинні цінності: чому створення Інституту сім'ї розкололо суспільство

Польська влада хоче створити інститут, що опікуватиметься питаннями родини. Чому цей крок ще більше посилює розкол у суспільстві?

Небезпечний Китай: як Україні мінімізувати ризики у співпраці зі "стратегічним партнером"

Недружні дії та погрози Пекіна дозволяють поставити під сумнів стратегічність українсько-китайського партнерства. Що в такій ситуації робити Києву?