Майбутній уряд Німеччини хоче скасувати візи для молодих росіян до 25 років

Четвер, 25 листопада 2021, 09:54

Майбутній уряд Німеччини прагне скасувати візовий режим для росіян, молодших від 25 років.

Про це йдеться у представленій 24 листопада коаліційній угоді, деталі якої викладені у статті "Європейської правди".

Німеччина прагне змінити російську молодь, для чого хоче створити можливість безвізових поїздок для неї.

Читайте також
Новий уряд Німеччини вказав на відповідальність Росії, а не України за виконання Мінських угод

"Ми хочемо створити можливість безвізового в'їзду з Росії до Німеччини для особливо важливих цільових груп, наприклад молодих людей до 25 років", - сказано у тексті коаліційної угоди.

В цілому,  як наголошується у матеріалі, фокусом "російської політики" нової влади Німеччини стане захист демократичних свобод, які російська влада обмежує та притискає. Берлін обіцяє ще більшу підтримку російським активістам та громадським організаціям.

"Ми різко критикуємо широке обмеження громадянських та демократичних свобод і очікуємо, що російський уряд надасть громадянському суспільству можливість безперешкодно контактувати з німецькими партнерами, і ми посилюємо нашу залученість на їхню підтримку", - стверджує коаліційна угода.

Про очікувану політику нової влади Німеччини щодо України дивіться у відеоблозі ЄвроПравди: Перші рішення влади Німеччини про Донбас та рух України до ЄС

Детальніше про те, що нова влада Німеччини записала у зовнішньополітичному блоці своєї коаліційної угоди, - у тексті Більше не друзі Путіна: про що домовилася нова влада Німеччини щодо України та РФ


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?

Меркель не лише з Путіним: де канцлерка опиралася диктаторам, а де йшла на поступки

Якими були взаємини Ангели Меркель з диктаторами сучасності? ЄвроПравда публікує у скороченому вигляді один з розділів нової біографії канцлерки.