Дві третини поляків виступають за надання допомоги Україні у разі російського вторгнення

Вівторок, 25 січня 2022, 09:41

Дві третини опитаних жителів Польщі вважають, що у разі російського вторгнення Польща має допомогти Україні.

Як повідомляє RMF24, про це свідчить дослідження громадської думки, проведене United Surveys на замовлення RMF FM та "Dziennik Gazeta Prawna". 

66,2% респондентів вважають, що у разі нападу Росії Польща повинна підтримувати Україну, і 26,2% вважають, що не повинна. 7,2% опитаних не визначилися з думкою. 

 

На запитання про те, якою мала б бути ця підтримка, серед варіантів 42,4% назвали дипломатичну підтримку, 41% - надання зброї, 38,9% - надання матеріальної допомоги (у вигляді коштів, продовольства тощо). 

 

26,4% вважають, що країна має прийняти людей, які втікатимуть від війни. Близько 14% висловили думку, що Польща могла б відправити на допомогу своїх військових.

За політичними симпатіями, серед прихильників правлячої партії "Право і справедливість" за надання допомоги Україні висловились 65%, серед прихильників "Громадянської платформи" - 78%, "Лівиці" - 86%.

Дивіться також у відеоблозі ЄвроПравди: ​​Чому "евакуюють посольства" з Києва? Що знають дипломати? Спойлер: справа не лише у РФ.

Підписуйтеся на Telegram-канал "Європа тут" з найцікавішим від ЄвроПравди

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.