В уряді розповіли, у яких сферах за 2021 рік євроінтеграція зрушилась найбільше

Четвер, 27 січня 2022, 12:49

За оцінкою уряду України, найбільші зрушення у виконанні Угоди про асоціацію з ЄС у 2021 році відбулись у сферах фінансових послуг, оподаткування, громадського здоров’я, енергетики й транспорту.

Як пише "Європейська правда", про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, прогрес виконання Угоди про асоціацію збільшився за 2021 рік з 54% до 63%.

Найбільше зрушень відбулося у сферах фінансових послуг (+26% виконаних завдань у порівнянні з 2020 роком), оподаткування (+24%), громадського здоров’я (+17%), енергетики (+13%), транспорту (+12%), екології та сільського господарства (+11% та +10% відповідно).

Денис Шмигаль зазначив, що всього за 2021 рік уряд схвалив 61 нормативно-правовий акт у сфері євроінтеграції, серед них - Стратегія управління кордонами, концепція Державної цільової програми справедливої трансформації вугільних регіонів України до 2030 року, Національний план дій з енергоефективності на період до 2030 року тощо.

За словами віцепрем'єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної, у планах на 2022 рік - 92 проєкти урядових актів та 55 проєктів законів, пов'язаних з євроінтеграцією. 

Нагадаємо, раніше прем’єр повідомив, що уряді розраховують укласти угоду про "промисловий безвіз" з ЄС до кінця року.

Підписуйтеся на Telegram-канал "Європа тут" з найцікавішим від ЄвроПравди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"