Молдова вже прийняла 25 тис біженців з України

П'ятниця, 25 лютого 2022, 23:53

Станом на 25 лютого у сусідню Молдову прибуло 25 тис українців.

Як повідомляє "Європейська правда", про це пише на своїй сторінці у Twitter віцепрем’єр та міністр закордонних справ Молдови Ніку Попеску.

"Станом на сьогодні в Молдова отримала біля 25 тисяч українських біженців та 430 заяв про надання притулку. Влада Молдови робить все можливе, щоб розмістити біженців та запропонувати їм необхідну підтримку",- пише він.

Нагадаємо, по даним агентства допомоги ООН, від початку військової агресії РФ Україну покинуло щонайменше 100 тисяч людей. В першу чергу вони поїхали у сусідні країни: Польщу,, Молдову та Румунію Всього в ООН прогнозують, що Україну можуть покинути до 5 млн осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.