Росія закриває свій повітряний простір для літаків з Болгарії, Польщі та Чехії

Субота, 26 лютого 2022, 15:08

Росія оголосила в суботу про закриття свого повітряного простору для літаків з Болгарії, Польщі та Чехії після того, як Варшава, Прага та Софія ухвалили аналогічне рішення проти російських авіакомпаній.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє французьке Le Monde.

"У зв'язку з недружніми рішеннями авіаційних властей Болгарії, Польщі та Чехії з 26 лютого 2022 року з 15:00 за московським часом (14:00 за Києвом) для авіаперевізників зазначених держав та/або зареєстрованих у них вводяться обмеження на виконання польотів у пункти на території Російської Федерації, включаючи транзитні польоти через повітряний простір Російської Федерації", - зазначили в Росавіації.

Нагадаємо, що Латвія закриє свій повітряний простір для російських літаків.

Детально про наміри Заходу читайте в LIVE-трансляції БОРОТЬБА ЗА САНКЦІЇ. Дії США, Європи та світу у день нападу на Київ.

Про військові дії у третій день вторгнення читайте тут: Росія почала атакувати Київ. ОНЛАЙН.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.