Мер Вільнюса написав перед посольством РФ - "Путін, на тебе чекає Гаага"

фото
Вівторок, 1 березня 2022, 22:32

Мер Вільнюса Ремігіс Шимасюс зробив напис "Путін, на тебе чекає Гаага" на дорозі навпроти російського посольства в Литві.

Про це пише Reuters, повідомляє "Європейська правда".

"Наше місто завжди підтримує мистецтво, особливо мистецтво, яке несе в собі послання світу", - сказав 48-річний Шимасюс, наносячи фарбу на гігантські літери 20-метрового слогану.

 
фото - Reuters

"Послання миру в тому, що воєнні злочинці повинні опинитися в Гаазі, в кримінальному суді", - додав він.

Литва заявила у понеділок, що звернеться до Міжнародного кримінального суду в Гаазі з проханням розслідувати воєнні злочини та злочини проти людяності в Україні, які були скоєні Росією та її союзником Білоруссю.

В іншому місці у Вільнюсі графіті російською мовою з написом "Російський корабель іди на х*й" з'явилося на даху будинку, що належить Москві.

Нагадаємо, Україна офіційно направила позов проти РФ до Міжнародного суду ООН у Гаазі та вимагає призначити слухання вже наступного тижня.

Прокурор розташованого у Гаазі Міжнародного кримінального суду Карім Хан раніше висловив занепокоєність через російське вторгнення до України та задекларував, що суд може взятися за цю справу.

Читайте також - Операція "ізоляція": чого чекати Путіну та як Росія обходитиме SWIFT-санкції

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.