У Франції через епідемію пташиного грипу знищили рекордну кількість птиці

Понеділок, 2 травня 2022, 14:57

З листопада 2021 року через епідемію пташиного грипу у Франції знищили 16 млн особин птиці на фермах і птахофабриках, що є рекордними втратами для країни з такої причини. 

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє Le Figaro, наводячи заяву Міністерства сільського господарства.

Від першого зареєстрованого випадку у листопаді, на півночі країни, всього постржадали 1364 ферми. Понад 800 випадків припали на Вандею і сусідні департаменти.

У міністерстві зазначили, що пік епідемії випав на березень і зараз вона йде на спад.

Зазвичай у Франції спалахи пташиного грипу ставалися на південному заході, особливо на качиних фермах, спеціалізованих на виробництві фуа-гра. За минулий рік в країні зареєстрували 500 спалахів пташиного грипу і знищили через це 3,5 млн особин птиці, в основному качок.

Пташиний грип має сезонний характер, спалахи стаються найчастіше між жовтнем і квітнем, зараження може відбуватися через перелітних птахів з Азії. Цього року вперше сталася "друга хвиля", як вважається, через зараження від перелітних птахів з півдня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.