Новопризначений французький міністр відмовляється йти у відставку після звинувачень у зґвалтуванні

Понеділок, 23 травня 2022, 22:16

Нещодавно призначений міністром солідарності та інвалідів Франції Дам'єн Абад категорично заперечує, що зґвалтував двох жінок, додавши, що не збирається йти з уряду.

Про це повідомляє Reuters, пише "Європейська правда".

"Чи має невинна людина піти у відставку? Я так не думаю", - сказав Абад журналістам.

У неділю Абад виступив із таким самим спростуванням після звинувачень, опублікованих на сайті Mediapart у статті, що базується на інтерв'ю з жінками.

Жінки, яких цитує Mediapart, заявили, що Абад змушував їх до небажаних сексуальних стосунків із ним. За їхніми словами, події відбулися наприкінці 2010 та на початку 2011 року.

Одна з жінок подала скаргу на Абада до поліції у 2017 році, яка була закрита без подальших дій, повідомили Абад та Mediapart.

Абад увійшов до уряду, сформованого минулої п'ятниці після переобрання президента Еммануеля Макрона.

На прохання прокоментувати звинувачення проти Абада прем'єр-міністр Елізабет Борн сказала, що не знала про них, коли він прийшов до уряду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...