Зеленський обговорив із прем'єром Нідерландів складну ситуацію на фронті

Четвер, 26 травня 2022, 18:09

Президент Володимир Зеленський у телефонній розмові з прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте обговорив складну ситуацію на фронті та необхідність посилення підтримки України.

Про це йдеться у повідомленні у Twitter, пише "Європейська правда".

"Провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Нідерландів. Повідомив про складну ситуацію на фронті та необхідність посилити підтримку України в протидії агресії РФ. Обговорили шлях України до ЄС. Народ України заслуговує посісти місце в європейській родині", - йдеться у повідомленні.

Раніше Рютте заявив, що імовірність того, що Україна найближчим часом стане кандидатом у члени Європейського Союзу, невелика.

За його словами, надто багатьом країнам ЄС ця ідея не подобається. За його словами, це також було б несправедливо стосовно країн Західних Балкан, які набагато довше чекали на статус кандидата.

У відповідь в МЗС заявили, що вважають несправедливим прив‘язувати надання Україні статусу кандидата в члени ЄС до прогресу в інтеграції Західних Балкан.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?

Досить симуляції. Чому Україна має розірвати відносини з Білоруссю Лукашенка

Політика особливого ставлення до режиму Лукашенка, яку проводив Київ, колись справді мала сенс. Проте зараз аргументів на користь цього більше не існує.

Як діють санкції та коли вони вплинуть на Путіна: стаття головного дипломата ЄС

Чи справді західні санкції впливають на російську економіку? Проста відповідь: вони вже починають давати ефект, і найближчими місяцями він зростатиме.