Пентагон каже, що ще не ухвалив рішення про постачання Україні MLRS

П'ятниця, 27 травня 2022, 22:10

Міністерство оборони США заявило, що "знає та усвідомлює" запит України на реактивні системи залпового вогню, але "рішення ... ще не прийняті".

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє CNN.

"Нашою метою з самого початку було спробувати допомогти їм у боротьбі, яку вони ведуть", – сказав речник Пентагону Джон Кірбі.

"Я не буду йти так далеко, щоб сказати, що надто пізно надавати українцям будь-яку систему чи можливості, які їм можуть знадобитися, тому що вони дуже активні в боротьбі, і вони відтіснили росіян під Харковом", – зазначив Кірбі.

Однак, за словами Кірбі, міністерство оборони "пам’ятає про годинник", коли йдеться про вторгнення Росії в Україну.

"Ми завжди пам’ятаємо, як і з самого початку, пам’ятаємо про годинник, пам’ятаємо про це відчуття невідкладності, пам’ятаємо, що час не наш друг, – сказав Кірбі, – Саме тому ми продовжуємо буквально переміщати обладнання щодня протягом останніх понад 90 днів цієї війни".

CNN повідомив у четвер, що адміністрація Байдена готується надіслати РСЗВ як частину більшого пакету військової допомоги Україні, про що може бути оголошено вже наступного тижня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Важкі компроміси для членства в ЄС: що відбувається на Балканах і до чого тут РФ

Уряд Північної Македонії погодився на поступки, щоб розблокувати шлях до ЄС. Це рішення викликало протести, організаторами яких стали проросійські сили.

Рішення на користь РФ: чому інвестиції у видобуток газу вважатимуть "зеленими"

Європейський парламент за підтримки українського міністра прийняв досить суперечливе рішення – визнати інвестиції у викопний газ дружніми до довкілля.

Кандидатські "бонуси": що дає Україні наближення до членства у ЄС

Україна як кандидат у члени ЄС перші кілька років отримуватиме сотні мільйонів євро на рік. Але одночасно – й уважний контроль над використанням цих грошей.