Найреальніший партнер Макрона відмовився від переговорів про коаліцію з його партією

Понеділок, 20 червня 2022, 08:54

Французька партія "Республіканці", яка вважалась найреальнішим партнером по коаліції для блоку президента Еммануеля Макрона "Разом", відмовилась від переговорів і планує залишитися в опозиції.

Про це заявив лідер партії Крістіан Жакоб, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на TF1 Info.

"Ми агітували в опозиції, ми в опозиції і залишимося, все дуже зрозуміло. Це буде, як ми завжди робили, конструктивна опозиція, але справжня опозиція Еммануелю Макрону, який все знищив. Його п’ятирічний термін був повним провалом, і це те, що сьогодні показує цей результат", - сказав Жакоб.

Президент Франції Еммануель Макрон втратив абсолютну більшість у Національній асамблеї у другому турі на парламентських виборах у неділю.

Президентський блок Еммануеля Макрона "Разом" не здобув 289 голосів, які йому потрібні, щоб зберегти контроль над Асамблеєю. За підсумками голосування у нього всього 245 місць.

Відродження ультраправих і альянсу лівих партій ускладнить Еммануелю Макрону можливість реалізувати його внутрішній порядок денний під час другого терміну.

Читайте детальніше: Піррова перемога Макрона: які ризики несуть нові вибори у Франції для України і не тільки

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".