Більшість німців вважають неможливим повернення до нормальних відносин з РФ за Путіна

Четвер, 23 червня 2022, 08:34

Більшість німців вважають, що німецько-російські відносини назавжди зіпсовані через агресивну війну Росії проти України. 

Про це свідчить опитування, проведене інститутом громадської думки Forsa на замовлення журналу International Politik, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Spiegel.

Більше двох третин опитаних (71%) вважають неможливим повернення відносин між Росією та Німеччиною до того рівня, на якому вони перебували до початку війни, за президентства Владіміра Путіна. 

Трохи менш як чверть опитаних (24%) вважають, що після закінчення війни відносини можуть повернутися до того стану, в якому вони були до війни. 

Крім того, у східній Німеччині 81% людей вважають, що німецько-російські відносини залишаться безнадійно зіпсованими навіть після закінчення війни, тоді як на заході таку думку підтримують 69%.

Як повідомлялося, більше половини мешканців Німеччини, які мають право голосу, підтримують приєднання України до ЄС у найближчі кілька років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.