США на саміті G7 оприлюднять нові кроки щодо тиску на Росію - AFP

Четвер, 23 червня 2022, 10:04

На майбутньому саміті "Групи семи" (G7)  у Німеччині лідери оголосять про нові заходи, спрямовані на тиск на Росію у зв'язку з її вторгненням в Україну.

Про це заявив у середу високопоставлений представник США, пише "Європейська правда" з посиланням на агентство AFP.

"Ми висунемо конкретний пакет пропозицій щодо посилення тиску на Росію", - сказав чиновник,  спілкуючись з журналістами на умовах анонімності.

Лідери держав на саміті також розмірковуватимуть про те, як витримати вплив санкцій проти Росії на їхню власну економіку, особливо що стосується високих цін на пальне.

"Як нам максимально нашкодити путінському режиму? Як нам звести до мінімуму зворотний вплив на решту світу? Я думаю, що саме так буде побудована дискусія про енергетичні ринки та проблеми енергетичного ринку", - сказав представник США. 

Чиновник також підтвердив, що президент України Володимир Зеленський виступить на саміті G7 дистанційно.

Триденна зустріч G7 в замку Ельмау в Баварських Альпах стартує у неділю.

Днями президент України Володимир Зеленський закликав Захід готувати сьомий пакет санкцій, а міністр закордонних справ Дмитро Кулеба підписав листа з баченням України щодо сьомого пакета. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?