У Молдові проводять обшуки у колишнього глави МВС 

Середа, 29 червня 2022, 10:19

У Кишиневі прокуратура з боротьби з організованою злочинністю та Служба інформації і безпеки проводять обшуки у ексміністра внутрішніх справ часів президентства Ігоря Додона.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на TV8.

"Обшуки проходять у кількох місцях. Правоохоронці здійснюють розслідування щодо колишнього високопосадовця за фактами незаконного збагачення і неправдивих свідчень. При цьому він користується презумпцією невинуватості", - прокоментувала прокурор Маріана Черпець. 

За інформацією TV8, йдеться про Александру Жиздана, який очолював МВС у 2016-2019 роках в уряді Павла Філіпа, під час президентської каденції Ігоря Додона.

Жиздан опинився у фокусі уваги Нацоргану з непідкупності в кінці 2019 року після перевірок у зв’язку з несвоєчасним поданням декларації про майно та особисті інтереси - його запідозрили у тому, що документ містить неправдиву інформацію. Зокрема, Жиздан не зареєстрував деякі доходи на суму понад 53 тисячі леїв та декілька об’єктів нерухомості, у тому числі у Нідерландах, що записані на його дітей. 

Днями антикорупційні органи Молдови також заявили про арешт майна на близько 13 млн доларів у так званій справі про "Ландромат".

Дивіться також: Весело про політику Молдови, і всерйоз про її вагу для України. Додон, Санду, Плахотнюк без цензури

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.