Бельгія з 1 липня припинить видачу туристичних віз росіянам

Четвер, 30 червня 2022, 08:57

Консульство Бельгії в Росії припиняє видачу короткострокових віз, зокрема туристичних, з 1 липня.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на оператора візових центрів VFS Global.

З липня візовий центр Бельгії у РФ буде приймати заяви тільки на студентські, робочі візи, а також візи для возз'єднання сім'ї.

Раніше візовий центр Греції зупинив прийом документів на візи в громадян Росії. Консульства Греції у Москві, Петербурзі та Новоросійську не розглядають заяви з 27 червня.

Уряд Чехії тимчасово зупинив видавання віз і дозволів на проживання громадянам Росії та Білорусі. Рішення діятиме до березня 2023 року.

Крім того, посольство Данії в Москві наприкінці травня призупинило прийом заяв у Росії на отримання короткострокових віз та посвідок на проживання, за винятком офіційних візитів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.