Орбан заявив, що підтримуватиме подальші санкції ЄС, але за однієї умови

П'ятниця, 1 липня 2022, 18:36

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан у п’ятницю пом’якшив свою позицію щодо санкційної політики Європейського Союзу, заявивши, що не буде блокувати подальші санкції, якщо вони тільки не стосуватимуться "життєво важливих питань енергетичної політики".

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Bloomberg.

Угорщина не бажає "навіть обговорювати" ембарго на російський газ – глава МЗС

Орбан наголосив, що блокуватиме будь-які санкції щодо російського газу, але вважає неправильним "іти проти течії" в неенергетичних питаннях – адже це недоцільно в ЄС, який заснований на "співпраці, лояльності та взаємній довірі".

При цьому Угорщина продовжує активно розвивати спільний енергетичний проєкт із Росією – добудову атомної електростанціх Пакш. Як заявив глава угорського МЗС Петер Сійярто, роботи можуть початися вже у вересні.

Як повідомлялося, угорський прем’єр Віктор Орбан заявив, що країна прискорить свою програму розвитку оборони.

За даними ЗМІ, Європейський Союз розпочав роботу над наступним, сьомим пакетом санкцій, у межах якого зокрема може бути запроваджене ембарго на імпорт золота з Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.