Найзавантаженіший аеропорт Британії обмежив потік пасажирів до 100 тисяч на день

Вівторок, 12 липня 2022, 16:32

Лондонський аеропорт Хітроу заявив, що цього літа обмежить кількість пасажирів, які вилітають з нього, до 100 тисяч на день, щоб зменшити черги і затримки багажу.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомило агентство Reuters.

Найзавантаженіший аеропорт Британії, як і інші аеропорти в Європі, намагається впоратися з хаосом, оскільки попит на польоти відновлюється після пандемії, а персоналу бракує.

У липні та серпні 2019 року з Хітроу щодня вилітали від 110 000 до 125 000 пасажирів.

"Деякі авіакомпанії вжили значні кроки, інші - ні, і ми вважаємо, що зараз необхідні подальші дії, щоб забезпечити безпечну і надійну подорож пасажирів. Тому ми ухвалили важке рішення запровадити обмеження пропускної спроможності з 12 липня до 11 вересня", - заявив генеральний директор Джон Холланд-Кей у відкритому листі у вівторок.

"Ми розуміємо, що це означатиме, що деякі літні поїздки будуть або перенесені на інший день, або в інший аеропорт, або будуть скасовані, і просимо вибачення у тих людей, чиї плани поїздок постраждали", - додав він.

Аеропорт Схіпхол у Нідерландах також обмежив кількість пасажирів приблизно на 16% нижче за рівень 2019 року, тоді як Франкфурт скоротив кількість рейсів у час пік зі 104 до 94 на годину.

Як повідомлялося, у Німеччині другий місяць поспіль зростає пасажиропотік на залізниці через те, що все більше людей обирають таку альтернативу на тлі постійних проблем з авіарейсами. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: