В італійському місті заборонили виходити на вулицю з голим торсом або в купальнику

Середа, 6 липня 2022, 23:00

Мер італійського курортному міста Сорренто, що в південному регіоні Кампанія, Массімо Коппола у середу підписав указ, який забороняє з’являтися в публічному місці з голим торсом або в купальнику.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Il Giornale d’Italia.

Згідно з текстом указу, він спрямований на попередження "зловживань і поведінки, яка сприймається більшістю людей як така, що суперечить ошатності й пристойності".

"Ми виявили, що постійність таких ситуацій не лише створює дискомфорт місцевому населенню й туристам, а й служить об’єктивним показником негативного сприйняття рівня якості життя в нашому муніципалітеті, що має відповідні наслідки для іміджу й привабливості міста серед туристів", – зазначив Коппола в документі.

Тим жителям Сорренто, які відмовляються виконувати указ, загрожує штраф у розмірі від 25 до 500 євро. Стежити за виконанням указу будуть офіцери поліції.

Зазначається, що в муніципалітеті Кампанья вже розпочалися дискусії щодо запровадженого в Сорренто правила.

Як повідомлялося, група з 11 ресторанів у Пальма-де-Майорці на іспанських Балеарських островах запровадила дрес-код, щоб спробувати відвернути погано одягнених туристів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".