У Болгарії пояснили, що не зупиняли видачу віз росіянам

Субота, 6 серпня 2022, 18:15

Міністерство закордонних справ Болгарії в суботу пояснило, що не зупиняло, а лише сповільнило процес оформлення віз для громадян Росії.

Як повідомляє "Європейська правда", про це болгарське МЗС повідомило на запит агенції BTA.

"Станом на зараз прийом документів та їхній розгляд у консульських установах Болгарії на території Росії не був призупинений. Процес затриманий через скорочення технічного персоналу", – йдеться в коментарі відомства.

В МЗС Болгарії додали, що пріоритет надається "надзвичайним та гуманітарним випадкам" і відомство оперативно повідомлятиме "про будь-які зміни ситуації".

У п'ятницю Асоціація туроператорів Росії заявила, що консульська служба Болгарії на невизначений термін зупинила прийом документів від росіян на туристичні візи та візи для власників нерухомості.

Причина - оголошення персонами нон грата 14 співробітників диппредставництва та консульських установ Болгарії в Росії. Воно стало відповіддю на рішення Софії про висилку 70 співробітників російської дипмісії. 

Російські дипломати та офіційні особи вилетіли до Москви на початку липня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.