Ділянка "Північного потоку" зруйнована, фрагменти труби розкидало на 250 метрів - компанія-оператор

Середа, 2 листопада 2022, 16:29

Компанія-оператор Nord Stream AG завершила початковий збір даних на місці пошкодження першої нитки газопроводу "Північний потік" у виключній економічній зоні Швеції.

Про це йдеться в заяві на сайті компанії.

За попередніми результатами огляду місця пошкодження на морському дні виявлено кратери техногенного характеру глибиною від 3 до 5 метрів на відстані близько 248 м один від одного.

"Ділянка труби між кратерами повністю зруйнована, радіус розкиду фрагментів труби становить щонайменше 250 м. Фахівці продовжують аналізувати отримані під час обстеження дані", - ідеться в повідомленні.

Компанія Nord Stream AG 27 жовтня відправила спеціальний корабель на місце аварії газопроводу "Північний потік-1" у Балтійському морі.

Як відомо, у Європі вважають інциденти на гілках російського газопроводу наслідком зумисних дій. Президент США Джо Байден назвав пошкодження російських газогонів "Північний потік-1" та "Північний потік-2" свідомим актом диверсії, що стало першою подібною заявою американської сторони.

Москва натомість звинуватила країни, що проводять розслідування, в тому, що вони розслідують вибухи з наміром неправдиво звинуватити Росію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: