Краків 12 днів символічно вимикатиме світло на знак солідарності з Україною

Вівторок, 20 грудня 2022, 15:37

У польському Кракові з 21 грудня до 1 січня на хвилину вимикатимуть освітлення шести пам’яток міста на знак солідарності з Україною, яка потерпає від нестачі електроенергії.

Як пише "Європейська правда", про це у вівторок повідомили на офіційному сайті Кракова.

Протягом наступних 12 днів у проміжку з 19:00 по 19:01 будуть вимикати освітлення палацу Вельопольських, базиліки Святої Марії, вежі Ратуші, Суконної ратуші, кургану Костюшка та пішохідного мосту отця Бернатека.

На сайті Кракова уточнюється, що ініціатива відбувається в межах акції Light for Ukraine, мета якої полягає у приверненні уваги до ситуації в Україні, де триває війна.

"Символічним вимкненням світла міста-учасники привертають особливу увагу до щоденних відключень електроенергії в українських містах, спричинених російськими ракетними обстрілами енергетичної інфраструктури України", – пояснюється в повідомленні.

Нагадаємо, в листопаді посольство України у Німеччині вирішило вимкнути вечірнє освітлення будівлі свого розміщення – на знак солідарності з Україною, яка частково без освітлення через російські обстріли, та Німеччиною, яка теж перейшла в режим економії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.