Заворушення на Геловін у Гамбурзі: Поліція застосувала водомети

фото
Середа, 1 листопада 2023, 07:52

У Гамбурзі ввечері на Гелловін сталися заворушення – поліція кілька годин чергувала і застосувала водомети в районі Гарбург.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє портал NDR.

За словами представника поліції, спочатку в районі Гарбург зібралося від 150 до 200 переважно молодих людей. Потім їхня кількість зросла до 300-350. Вони кидали петарди і пляшки в натовп і в співробітників екстрених служб. Кілька людей отримали поранення.

 
фото dpa

Спочатку поліція не могла контролювати ситуацію. Лише коли прибуло підкріплення, офіцери відновили контроль над ситуацією і змогли розігнати натовп, що бунтував. Також були використані водомети.

Реклама:

За словами представника поліції, були арешти або затримання. Їх кількість точно не відома. Звучали також антисемітські заяви.

У районі Луруп також відбулися інциденти, в яких, за даними поліції, брали участь близько 50 молодих людей. Вони підпалили петарди – були пошкоджені вітрини магазину та підпалені сміттєві контейнери.

За даними поліції, в районі Осдорф зібралося близько 70 осіб. Чиновники вигнали переважно молодих людей з території навколо "Борн-центру". Близько 100 осіб зібралися в Штайльсхупі. Вони влаштували феєрверки і, ймовірно, стріляли в повітря холостими зарядами. "Співробітники поліції негайно втрутилися і видали розпорядження про припинення акції, яке порушники порядку виконали", – повідомили в поліції.

Поліція розгорнула по місту всіх спецпризначенців, підрозділи тривоги поліцейських комісарів і сотні співробітників федеральної поліції.

Рік тому на Гелловін у гамбурзької поліції вже було чимало роботи. Цього року міська влада хотіла створити альтернативну пропозицію з наметом жахів на ратушній площі Харбурга – очевидно, безрезультатно.

Раніше німецькі політики різко розкритикували демонстрації у Берліні, учасники яких раділи нападу бойовиків ХАМАС на Ізраїль, а канцлер Шольц оголосив про заборону підтримки діяльності терористичної організації ХАМАС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: