Туск назвав дату перестановок в уряді у зв'язку з європейськими виборами

Новини — Четвер, 25 квітня 2024, 18:08 —

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск повідомив, що оголосить про перестановки в уряді 10 травня у зв’язку з тим, що низка чинних міністрів звільняються з посад для участі у виборах до Європарламенту.

Про це повідомляє RMF24, пише "Європейська правда".

Туск розповів про свої плани на період після вимушеного лікарняного, згадавши, серед іншого, що 10 травня проведе перестановки в уряді. 

Заміну доведеться шукати трьом міністрам від "Громадянської платформи", які обійняли перші позиції у списках партії на вибори до Європарламенту. 

Реклама:

Це міністр внутрішніх справ та адміністрації Марчин Кєрвінський, міністр культури і національної спадщини Бартоломей Сєнкевич та міністр держактивів Борис Будка. 

З цієї ж причини може подати у відставку міністр з питань розвитку Кшиштоф Гетьман, який буде балотуватися до Європарламенту від "Польської селянської партії", і троє представників "Лівиці", що мають посади заступників міністрів у кількох відомствах. 

Вибори до Європарламенту дають "Громадянській коаліції" ще один шанс закріпити своє місце панівної політичної сили в Польщі після того, як вона не змогла досягти остаточної перемоги над колишньою партією влади "Право і справедливість" на місцевих виборах.

Читайте також про те, як відбуваються "євровибори" 2024 року, важливі для України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: