Сина Байдена визнали винним у справі про незаконне зберігання зброї

Новини — Вівторок, 11 червня 2024, 18:21 —

Присяжні 11 червня визнали сина президента США Гантера Байдена винним за всіма трьома пунктами звинувачення у федеральному судовому процесі щодо незаконного зберігання зброї.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на АР.

Своє рішення у справі Байдена-молодшого присяжні винесли на другий день обговорення.

Судовий процес почався минулого тижня у штаті Делавер – рідному для американського президента. Його син скористався правом не давати свідчення в суді.

Реклама:

Нагадаємо, в цій справі Гантеру Байдену оголосили звинувачення у вересні 2023 року. Два пункти пов’язані з неправдивими заявами про вогнепальну зброю, а третій –  володіння вогнепальною зброєю особою, яка вживає наркотики.

Байден каже, що не помилує сина, якщо того засудять

Йдеться про епізод жовтня 2018 року, коли син президента США "свідомо зробив неправдиву та фіктивну письмову заяву", купуючи револьвер Colt Cobra 38SPL: продавцеві зброї у штаті Делавер він сказав, що наркотиків не вживає.

Після вердикту присяжних суддя в Делавері має оголосити вирок. За всіма трьома пунктами Гантеру Байдену загрожує максимум до 25 років позбавлення волі та штраф у розмірі 750 тисяч доларів.

В окремій справі сину президента США інкримінують три кримінальні злочини і шість проступків, пов'язаних із несплатою податків, ухиленням від оподаткування та наданням неправдивих або шахрайських податкових декларацій.

У разі визнання вини Гантеру Байдену загрожує до 17 років ув'язнення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: