Посольство України закликало політиків Болгарії не використовувати тему війни в своїх цілях

Новини — Субота, 6 липня 2024, 19:51 —

Посольство України в Болгарії закликало посадовців та політичні сили утриматися від використання теми війни в політичних цілях.

Про це йдеться в заяві українського диппредставництва в Болгарії, повідомляє "Європейська правда".

Так українське посольство відреагувало на заяву тимчасового прем’єра Болгарії Димитара Главчева про те, що на саміті НАТО у Вашингтоні Софія запропонує розпочати мирні переговори між Україною та Росією.

"Посольство України в Республіці Болгарія закликає усіх офіційних осіб та усі політичні сили Болгарії утриматися від використання теми війни в політичних цілях", – йдеться у повідомленні.

Реклама:

У посольстві зазначили, що наголошують, що українці щодня платять найстрашнішу ціну за те, щоб зупинити агресора, а тому заклики до обмеження чи припинення допомоги Україні практично означають підбурювання до підтримки Росії.

Висловлюючи вдячність за участь Главчева у Саміті миру, а також за надану політичну, фінансову, енергетичну, гуманітарну та практичну оборонну підтримку, посольство закликає політичні сили та громадянське суспільство до консолідації з метою посилення допомоги Україні.

Нагадаємо, Главчев заявив, що на саміті НАТО у Вашингтоні Болгарія  запропонує розпочати мирні переговори між Україною та Росією.

За словами очільника уряду, він щиро вірить, що Софія повинна виступати за мирні переговори, в яких Болгарія виступатиме як посередник.

Напередодні генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що для досягнення рішення про мир в Україні його члени повинні надати Україні військову підтримку, і це, додав він, саме те, що роблять країни Альянсу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: